چرا پدر و مادرها باید بیشتر در مورد ترنس ها بدانند؟ حتی اگر فرزند ترنسی ندارید باید خصوصیات این افراد را به خوبی بشناسید تا بتوانید راهنمای خوبی برای  فرزندانتان باشید. والدین ترنس ها بسیار نگران وضعیت فرزندان خود هستند؟ چرا فرزند من دچار این عارضه و مشکل شده است؟ من چه کمکی می توانم به وی بکنم؟ و مدام این سوال را از خود می پرسند که ترنس چيست ؟ چگونه می توانم به او کمک کنم که کمی ا مشکلات و فشارات وارده بر وی را کاهش دهم؟


ترنس


ترنس چيست


ترنس زن


ترنس مرد


تراجنسي


ترنس سکشوال


فيلم ترنس




ترنس چيست و به چه افرادی ترنس می گویند؟

چرا به بعضی از افراد ترنس گفته می شود. ترنس ها دارای دستگاه تناسلی یکسانی با هم نوعان خود هستند ولی از درون خود را متعلق به جنس مخالف می دانند. دقت در برآورد تعداد افراد ترنس دشوار است، عمدتا به این دلیل که هیچ مطالعات جمعیتی وجود ندارد که دقیقا و به طور کامل برای محدوده هویت جنسیتی و بیان جنسیت به حساب می آیند.


فيلم ترنس را حتما ببینید

هویت جنسیتی و گرایش جنسی همسان نیستند. جهت گیری جنسی اشاره به جاذبه فیزیکی، عاشقانه و / یا عاطفی پایدار فرد به فرد دیگر می کند، فيلم ترنس را مشاهده کرده اید؟  در حالی که هویت جنسیتی به معنای درونی بودن یک مرد، زن یا چیز دیگری اشاره دارد.


ترنس زن و همجنس گرایی

معمولا بعد از گذار به عنوان دوست پسران منتقل می شوند، همانطور که قبل از گذار بودند. افراد ترانسفجر معمولا گرایش جنسی خود را با استفاده از جنس خود به عنوان یک مرجع با این حال، افراد ترنس زن برچسب گذاری می کنند. به عنوان مثال، یک ترنس زن یا فردی که در هنگام تولد و تولد نوزاد به مرد منتقل می شود و به زنان دیگر جذب می شود، به عنوان یک زن لزبین یا همجنسگرا شناخته می شود.


ترنس مرد و همجنس گرایی

بر عکس هم همین طور. به همین ترتیب، یک مرد فرانسوی یا فردی که در هنگام تولد به زن اختصاص دارد و به مردی منتقل می شود و به مردان دیگر جذب می شود، به عنوان یک مرد همجنسگرا شناخته می شود. اما یک  ترنس مرد واقعا اینگونه نیست. او احساس گناه ندارد فقط خود را در یک گردابی می داند که سعی می کند خود را برهاند.


تراجنسي ها و احساس نارضایتی از خود

آنها ممکن است احساسات مبهم "عدم تطابق" با افراد جنسیتی اختصاص داده شده یا خواسته های خاص خود را به چیزی غیر از جنس اختصاص داده شده خود داشته باشند. دیگران از هویت های فرامنطقه ای خود مطلع می شوند و یا در دوران نوجوانی و یا بعدا در زندگی، نگرش ها و رفتارهای غیرقابل انکار جنسی را آغاز می کنند. برخی از احساسات فرامنطقه ای خود را در بر می گیرند، در حالی که دیگران با احساس شرم و آشفتگی مبارزه می کنند. کسانی که بعدا در زندگی زندگی می کنند ممکن است تلاش کنند تا به اندازه کافی به عنوان جنسیت اختصاصی خود به تناسب اندام بپردازند تا بعد از آن نارضایتی از زندگی آنها ایجاد شود. تراجنسي يعني چه ؟ بعضی از افراد فرانسوی، مخصوصا جنس مخالف، احساس نارضایتی شدیدی نسبت به جنس خود در هنگام تولد، خصوصیات جنس فیزیکی یا نقش جنس مربوط به جنس دارند. این افراد اغلب به دنبال درمان های تأیید کننده جنسی هستند.


ترنس سکشوال و نگرانی والدین

 والدین ممکن است نگران فرزندانی باشند که ظاهرا از دلایل گوناگون جنسیت ناقص هستند. بعضی از کودکان ناراحتی زیادی نسبت به جنس اختصاص داده شده به هنگام تولد دارند یا نقش های جنسیتی که انتظار می رود از آنها پیروی کنند. بعضی از کودکان به دلیل تبعیض جنسیتی خود، از تعاملات اجتماعی دشوار با همسالان و بزرگسالان برخوردارند. والدین ممکن است دچار نگرانی شوند، زمانی که به نظر آنها «فاز» باور نداشته باشد. والدین کودکان ناسازگار جنسیتی ممکن است نیاز به کار با مدارس و سایر نهادها داشته باشند تا نیازهای خاص فرزندانشان را برآورده و ایمنی فرزندانشان را تامین کنند. ترنس سکشوال چيست؟ مفید است که با سلامت روانی و متخصصان پزشکی آشنا شوید که با مسائل جنسیتی در کودکان مشورت کنید تا تصمیم بگیرید که بهترین راه حل این نگرانی ها چیست. مفید نیست که فرزند را مجبور به انجام یک روش متناسب با جنسیت تر نماید. حمایت والدین از والدین فرزندان غیرقانونی جنسی نیز ممکن است مفید باشد.


منبع : ترنس , ترنس چيست , عکس ترنس , تراجنسي , ترنس سکشوال , بيماري ترنس , بيماري ترنس چيست , معني ترنس چيست , ترنس يعني چه